justice - nori pasakyt, klausais victoria justice? :D
Jei aš klausau - kitokią muziką negu tu, nereiškia, kad klausau šūdą
Anonimas
4845
Anonimas
5113
reiskia
Anonimas
5158
ka jus cia nusisnekat? mano nuomone yra teisinga ir mano muzika yra daug geresne uz jusu sudo gabalus.
C11
5238
#7 Ties kuria vieta aš lyginau juos su dabartine muzika? Skaityt mokomės. Sakau guns n roses era, kuri yra tai kas dabar groja.. axel'is su draugais, kai visi kiti nariai ant jo dėję.
Rocknroll
5240
Rokas yra viskas kas kada egzistavo ir liko is muzikos apskritai.
Anonimas
5242
Melodic death metal 4 ever
Anonimas
5243
#4 WTF, man???!!! Kaip galima Guns N' Roses su dabartine muzika lygint?! Tu ka nors panasaus dabar esi girdejes?
PonasVladas
5243
O as tai radio klausau. Ka groja ta ir klausau
Anonimas
5243
pati klausau dubstepa, dnb, jungle, kartais psy trance, jei noriu ko lengvesnio - deep/ tech house. Tai elektronine muzika, bet nestumiu ant visokiu guns n roses, Ac/Dc, nes paciai visai nieko, ir suprantu kitu skoni. Bet kai tu paciu dainu klauso visa lietuva ir stipresne muzika vadina sudu.. Tiesiog negaliu pakest.
C11
5243
#3 Jie vidutiniški. O jei kalbant apie dabartinę erą, tai šūdas :)
Anonimas
5243
kas pasakytu kad guns n roses yra sudas, tai tiems reiketu snukius ismalt
Anonimas
5244
stopudovai, klubines ziurkes
Anonimas
5244
And homerio geriau atrode Ac/Dc uzrasas.
|

