Idijotiska demotyvacija ...
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus |
Jei atsakėte „Taip“ - vadinas Jūs esate gėjus
Anonimas
4989
Idijotiska demotyvacija ...
Anonimas
4989
#3 tu cia dar lankaisi? nesergi veziu kartais?
Anonimas
4989
#4 Nes jie gejai ?
TheMinDe
4989
nesupratau... kodel turetu zmones sakyt taip?
Geras_Iksas
4989
bl3t, prigawo... :(
Anonimas
4989
haha geras :D
Emma11956
5007
Gėjo? Wtf? Išmok rašyt...
|