Jei jums juokingas Uspaskichas - pažiūrėkit į juos.

2010.09.24 Blazas
  • 30
29
Jei jums juokingas Uspaskichas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Rasistus sodint ?Kad tu bibiu paspringtum .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#25 suknistas rasistas >_< tokius sodint reik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Del to seimunas ir nebusi :D
anonimas 5751    
as jei buciau seimunas as nesivarginciau vaiksciot su kokiu tai kostiumu ateiciau su kasdieniniais drabuziais ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
vergai. nuo kada jie gali buti valdymo organuose, pfff.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
a jus daunai ? juk cia fotosopass
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Tarpkitko, iskur jus zinot to pirezasti? Gal ju tokia religija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
hahaaaaaaaaaaaaahahaaaaaaaaaa, juodaodziai su savo tautiniais drabuziais, pz kaip juokinga, ahahaaaaa. Tikras neispruselis autorius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#19
Argentina ne Afrikoj. Spėju, čia JT.
O šiaip nieko juokingo nematau, jei žmonės gerbia savo šalį ir papročius, o ne varo į anglijas batų valyt.
Nuotraukos nėra
Ishvires 5754    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
cia gal kazkas panasaus i afrikos saliu susirinkima (just like europoj - europarlament)
Laurucea 5754    
#15 dėl kvepalų, tai todėl, kad blaškytų netoli esančius žmones. ;]

Ir šiaip nemanau, kad reiktų smerkti, tuos, kurie išdrįsta būti kitokie, nors, taip, reikėtų laikytis tam tikrų normų rinkinio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
jobani rasistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
nu bl nedurni jeigu ten sedi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
visdelto itartina foto, nepasakyciau kad tie "aborigenai" tokie ten eina, nes i JT ar NATO posedzius butina eiti su deramais drabuziais. Dar vienas idomumas - neleidziami aitrus kvepalai :D
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
tradicijos ? ;D ar nuostatos ? beto man tai grazu buna ypac kai dieds su bobute susikibe rankutem eina apsirenge tautiniais drabuziais :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
o man Uspaschikas vis tiek dhar labhai jokingas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
is kur jiem kostiuma gaut, jei sedi cia ir nesupranta kas vyksta. 'turbut pas dangaus deive Alichilanda patekom'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Yra tam tikros etiketo taisykles. Nesvarbu kokios tavo traidicjos ar rase. Visada i tokius susirinkimus su kosiumu turi ateit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Nieko juokingo :)
Nuotraukos nėra
Ishvires 5754    
#8 butent. +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
nu seip nieko nematau cia juokingo. zmones tausoja tradicijas kas yra girtina ir sveikintina. paziurekit i lietuvius neduok dieve pamatysi zmogu su tautiniais drabuziais iskart isjuoks kaip tik moka...
Nuotraukos nėra
Ishvires 5754    
lohas autorius, lohas adminas patvirtines tokia nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
nieko juokingo nematau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
ir kas cia juokingo bukas autoriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Ko ant Uspaskicho varot? Normalus verslininkas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
rimti vyrai cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
uspaskichas kietas ciuvas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
uz uspaskicha vistiek blogiau nebebus
Grįžti į viršų