TEISYBĖ!!!
Jei mėgstu Tavo statusą - Dar nereiškia, kad mėgstu Tave
Anonimas
5153
Anonimas
5636
Jeigu esu kažkieno nemėgstamas, kodėl jie tūrėtų būti mano draugu saraše ?
Julex
5637
koki statusa , busena gal
Anonimas
5637
aha, durna demotyvacija ir jau virs 6 tukst. like? sukurkit geresne, botai jus :D
Anonimas
5637
#13 taip... paskui pradeda klausinėt už ką nemėgsti, ką tam žmogui reikia keist savyje, bando pakeist mūsų nuomonę apie save.. dar daugiau pradedi dėmesio gaut iš nemėgstamo žmogaus. Manau, geriau tiesiog tyliai ignoruot nemėgstama žmogų.
Anonimas
5637
jooooooo
Afrolietuvietis
5638
geriausia tas kad net youtube, demotyvacija ir kitos svetaines pakeite vertinimo sistemas is 5kiabales i thumbs up or down labai ishsami vertinimo sistema
Anonimas
5638
Buna ir atvirksciai :D
kotukas69
5638
Kotukas sako kad patinka
Anonimas
5638
Uzskaitau :)
Anonimas
5638
#13 kolekcija susigadins ;D
Anonimas
5638
tai nes ir yra labai paprasta istrinti drauga:D ar cia tipo bijot istrinkt kazka arba pasakyt kad nemegstat? :D
EpicMe
5638
#7 O, kad būtų taip paprasta jį ištrint lyg niekur nieko.
Anonimas
5638
Skaudu bet... #10 +1 :/
Anonimas
5638
tauta bunka :D
Anonimas
5638
ne demo, o nesąmonė :]
Lopezorius
5638
fb aukos
Anonimas
5639
šiaip tiesa ;D bet logiškai, kodėl turit drauguose žmogų, kurio nemėgstat?
Anonimas
5639
#5 Pritariu.
Afrolietuvietis
5639
durna demotyvacija. sureikshmina ble tuos laikus kai jausmam parodyt, ciuju kas veliau desis jai ant savo mergos posto kuris jai patinka like neuzdesi... bbd
Anonimas
5639
nesamone
Anonimas
5639
#1 demotyvacijos aukos perdalai
Anonimas
5639
Va va, tiesa sako. :)))
komoda
5639
facebook'o auku bajeriai
|

