TEISYBĖ!!!
Jei mėgstu Tavo statusą - Dar nereiškia, kad mėgstu Tave
Anonimas
5150
Anonimas
5634
Jeigu esu kažkieno nemėgstamas, kodėl jie tūrėtų būti mano draugu saraše ?
Julex
5634
koki statusa , busena gal
Anonimas
5634
aha, durna demotyvacija ir jau virs 6 tukst. like? sukurkit geresne, botai jus :D
Anonimas
5634
#13 taip... paskui pradeda klausinėt už ką nemėgsti, ką tam žmogui reikia keist savyje, bando pakeist mūsų nuomonę apie save.. dar daugiau pradedi dėmesio gaut iš nemėgstamo žmogaus. Manau, geriau tiesiog tyliai ignoruot nemėgstama žmogų.
Anonimas
5635
jooooooo
Afrolietuvietis
5635
geriausia tas kad net youtube, demotyvacija ir kitos svetaines pakeite vertinimo sistemas is 5kiabales i thumbs up or down labai ishsami vertinimo sistema
Anonimas
5635
Buna ir atvirksciai :D
kotukas69
5635
Kotukas sako kad patinka
Anonimas
5635
Uzskaitau :)
Anonimas
5635
#13 kolekcija susigadins ;D
Anonimas
5635
tai nes ir yra labai paprasta istrinti drauga:D ar cia tipo bijot istrinkt kazka arba pasakyt kad nemegstat? :D
EpicMe
5635
#7 O, kad būtų taip paprasta jį ištrint lyg niekur nieko.
Anonimas
5636
Skaudu bet... #10 +1 :/
Anonimas
5636
tauta bunka :D
Anonimas
5636
ne demo, o nesąmonė :]
Lopezorius
5636
fb aukos
Anonimas
5636
šiaip tiesa ;D bet logiškai, kodėl turit drauguose žmogų, kurio nemėgstat?
Anonimas
5636
#5 Pritariu.
Afrolietuvietis
5636
durna demotyvacija. sureikshmina ble tuos laikus kai jausmam parodyt, ciuju kas veliau desis jai ant savo mergos posto kuris jai patinka like neuzdesi... bbd
Anonimas
5636
nesamone
Anonimas
5636
#1 demotyvacijos aukos perdalai
Anonimas
5636
Va va, tiesa sako. :)))
komoda
5636
facebook'o auku bajeriai
|

