Jei mėgstu Tavo statusą - Dar nereiškia, kad mėgstu Tave

2011.01.15 rususas
  • 335
24
Jei mėgstu Tavo statusą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
TEISYBĖ!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Jeigu esu kažkieno nemėgstamas, kodėl jie tūrėtų būti mano draugu saraše ?
Nuotraukos nėra
Julex 5634    
koki statusa , busena gal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
aha, durna demotyvacija ir jau virs 6 tukst. like? sukurkit geresne, botai jus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#13 taip... paskui pradeda klausinėt už ką nemėgsti, ką tam žmogui reikia keist savyje, bando pakeist mūsų nuomonę apie save.. dar daugiau pradedi dėmesio gaut iš nemėgstamo žmogaus. Manau, geriau tiesiog tyliai ignoruot nemėgstama žmogų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
jooooooo
Nuotraukos nėra
Afrolietuvietis 5635    
geriausia tas kad net youtube, demotyvacija ir kitos svetaines pakeite vertinimo sistemas is 5kiabales i thumbs up or down labai ishsami vertinimo sistema
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Buna ir atvirksciai :D
Nuotraukos nėra
kotukas69 5635    
Kotukas sako kad patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
#13 kolekcija susigadins ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
tai nes ir yra labai paprasta istrinti drauga:D ar cia tipo bijot istrinkt kazka arba pasakyt kad nemegstat? :D
EpicMe 5635    
#7 O, kad būtų taip paprasta jį ištrint lyg niekur nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Skaudu bet... #10 +1 :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
tauta bunka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
ne demo, o nesąmonė :]
Lopezorius 5636    
fb aukos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
šiaip tiesa ;D bet logiškai, kodėl turit drauguose žmogų, kurio nemėgstat?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#5 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Afrolietuvietis 5636    
durna demotyvacija. sureikshmina ble tuos laikus kai jausmam parodyt, ciuju kas veliau desis jai ant savo mergos posto kuris jai patinka like neuzdesi... bbd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#1 demotyvacijos aukos perdalai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Va va, tiesa sako. :)))
Nuotraukos nėra
komoda 5636    
facebook'o auku bajeriai
Grįžti į viršų