neturetu but cia foto kokios nors?
Jei ne dėl savęs, - tai bent dėl tų, kurie tave myli.
Geras_Iksas
5054
Anonimas
5194
na dirzai ne visada geras dalykas, pazystu viena vyra kuris avarijos metu neteko zmonas, nes masinai apsivertus ir ikritus i upe ji negalejo is jos islysti ,nes dirzas ja prie sedynes prirakino. Vyras su vaiku issigelbejo nes buvo be dirzu o zmona nuskendo...
Anonimas
5555
#14 ar esi kada nors teskesis su dirzu 90 ar didesniu greiciu? kai pameginsi, tada komentuok.
Anonimas
5580
#14 Geriau lūžę šonkauliai, nei karstas man rodos ;)
Anonimas
5581
bet padare tai angliškus diržus
Anonimas
5584
man ejo siurpuliukai, tik kazkodel tik per viena pirsta. Wtf ?! :D
Anonimas
5586
#14 o jei tokiu greiciu be dirzo varai tai pades? cai taip duodi suprast
Gedas666
5586
jeigu leki 90 km/h+ dirzai gali daugiau pakenkt negu padet
Anonimas
5586
Vo cia tai demotivacija
Anonimas
5586
EINA NX BUVAU PIRMA NESUPRATES BLT KACIA REKLAMUOJE VISDELTO DIRZAI GALI PASMAUG ZMOGU JIE BLOGIS
Anonimas
5586
vairuoju jau 4 metai ir kazkaip net nekyla klausimas ar segtis dirza.
Anonimas
5587
Kas juokingiausia kad lekiant tokiu greiciu ,kuriuo nesileksi pro priekini stikla ,neuzteks tam ,kad uzsimustum, o vaziuojant tokiu, kuriuo islektum ,ir devint saugos dirza jis sutraiskys jusu vidinius organus. Va cia tai Demotyvacija!
Anonimas
5587
wow....
Anonimas
5587
Net pora ašarų ištrįško, nors jau nepamenu, kada pastarąjį kartą verkiau. O t kokie manipuliatoriai jausmais... bet bent jau dėl gero tikslo :)
Anonimas
5587
keistas kazkoks video :D
Anonimas
5587
jei ne del tu kurie tave myli tai bent del alaus...
Anonimas
5587
(y)
Anonimas
5587
nu taigi, kad dirza uzsisegt
Anonimas
5587
O cia ka norejo pasakyti?Cia apie ka?
Anonimas
5587
sita reklama buvo "isrinkta" kaip geriausia (graziausia) skatinamoji priemone
Anonimas
5588
labai patiko!
|

