Girdejau per televizoriu kad kažkoksai užmmušė savo Facebook "drauge".... And that's why i don't have facebook
Jei ne jis, - tai daugelis paauglių vis dar turėtų gyvenimus
Anonimas
4787
Anonimas
4821
Žmonės, jūs užmiršot one.lt?!
Anonimas
4822
keistas jis kazkoks gal zydras susimetes su kazkokia ciurka
Anonimas
4823
Jei ne jis, daugelis paauglių vis dar naudotų myspace ir pan. Vis dėl to nemažai pinigų užsikalė iš žmonių noro viešinti asmeninę informaciją...
Anonimas
4823
I peciu ta zyda
|

