Jei statydavai tokią būstinę, - tavo vaikystė buvo pati geriausia.

2012.02.16 To4night
  • 372
12
Jei statydavai tokią būstinę,







Nuotraukos nėra
trumpas 5095    
Rytais pas mane palapine dar kartais irgi pasistato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
Is keturiu kedziu toke buva. Tekdava lyst po kieda kad patektum i vidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5234    
atitinka :D
karekas 5235    
smagu prisimint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5237    
true story :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
Pas mane 2 aukštų lova buvo, tai pirmam aukšte tooookią isrengdavau. Arba dar su kaimynėm laiptinėj iš didelių dėžių statydavom. Žiauriai fainos būdavo. ir adbar borėčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
pas mane tai dvieju "kambariu" buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Mano "palapinės" per visą kambarį tęsdavosi : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
mes namus is sofų kėdžių ir dekių statydavom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
as tai sudetingesnes statydavau pora dienu stovedavo ir labai gaila budavo isardyt :)
Wsprunke2 5242    
True story bro
Grįžti į viršų