Jei Tu BETMENAS - visai nesvarbu kas čia ( "who's there").

2010.07.13 Justulis
  • 75
22
betman,betmenas







OoS 5771    
#21 Pizda tiesiog, kaip juokinga buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Agnė:
-Erika.
-Ko?
-Nieko.
<...>
Erika:
-Agne.
-Nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Krc,nesigilinkit,sulu truksta daug kam.Kas su geru humoro jausmu ir taip supras,be jokiu sudinu aiskinimu,praleido nepraleido,Jokeris liko be savo anekdoto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#7 tas anektodas visiskai ne prie ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#14 kas tau daros ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
PATS IR EIK!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
EIKIT JUS VISI NACHUI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
Nu tai cia visi supranta kaip nori, vieni kad praleido who's there, o kiti kad beatmanas kaip ciakas norisas :)
OoS 5823    
#7 Ir pati nexuja nesupratai demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
COMIXED . COM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Why so serious? Because stupid...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
betmenas pavaro...;D kas belieka jokeriui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
koks skirtumas sulietuvinta ar ne :) esmė pačioje demoatyvacijoje.

o kas nesuprato: tai po "knock knock" turėjo betmenas paklausti, "who's there" (liet.kas ten?), bet to nepadarė ir iškart pasiūlė užeit.

"orginalus" anekdotas:
- Tuk tuk !
- Kas ten ?
- Tai aš, Mirtis !
- Na ir kas?
-Na ir VISKAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
sudas cia blet gi nukopintas irgi kas istikro kure demotyvacija tas zjbs zmogus o cia sulietuvinta jokio savo darbo neideta
povilasq 5824    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
as tai nesupratau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
geras:D
Dvi 5825    
#1 jooo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
luzau :D
Grįžti į viršų