DUMB + MEGA GAY = EPIC FAIL
Jei turėtum pasirinkimą, - kokį derinį tu pasirinktum?
Anonimas
5146
Anonimas
5153
jai turetciau pasirinkima :) bet vel beda kaskas gi sako turi pasirinkima ar ne turi o y ka cia panasu nuuu kaip man jie atsibosta tie gudruciai :)
Anonimas
5170
#10 moron! Daug daug daug!
Anonimas
5172
#9 kokie jau idomu pas tamysta grandioziniai planai, kad net uz vaiku auginima svarbiau.
Anonimas
5173
#8 Jeigu neturi planu tai gali ir vaikus augint...... Siaip jei net dbr nežinai kaip nuo nėštumo saugotis, tai belekaip atsilikes turi but...
Anonimas
5174
#5 lauktas, nelauktas... jeigu jau krusasi, tai turetu visko tiketis. is viso, durna nuomone siais laikais, kad vaikai tipo kazkas blogo, nereikalingo, nelaukto.
Anonimas
5174
epic fail
Anonimas
5174
geriausia būt forever alone...
Anonimas
5174
#4 aha. reiktu pridet "nelauktas nestumas". nors tada abu dumb...
Anonimas
5174
nuo kada nestumas laikomas durnumo pozymiu? nesamone
Anonimas
5174
ne vieno, geresnis gyvenimas yra vienam
Anonimas
5174
viena is tu kur vyras smart
Anonimas
5174
antras tai dumb + dumb
|

