Jei vyrai būtų - Pasaulio šeiminikai

2010.02.01 remyga
  • 230
39
Jei vyrai būtų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
pritariu paskutiniam punktui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
lempa visiska :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
alaus raumenys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
bet to niekada nebus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kietai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
neeee. Dėl kai kurių nesiginčyju, betkiti tai prieštarauja visiem vyram
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Politinėje srityje vyrai turi bene absoliučią daugumą. Taigi kas valdo pasaulį?
Nuotraukos nėra
arrmiis 5867    
# pats tu ble nesamone
Gusta-Fang 5868    
Pff.. Nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
su kai paskutiniu pati sutinku,tik ne dėl žūklės sezono atidarymo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
+5
msT 5873    
pralinksimo :"D
GuoDy 5887    
Ne nu.. xD Nsmn xD
Demotion 5887    
gerulis sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Dėl mėnesinių žiauriai pritariu.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
oooooo butu gyvenimas... :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
oooooo butu gyvenimas... :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
eik tu vyre, jei taip butu, visos problemos butu issprestos. niekas cia kietu nevaidina ir dauguma cia pilnameciai, nes vaikai apie tai net nesusimastytu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
#18 Vyrai, vyrai... pripazinkite ar tikrai tokio pasaulio norite...
nevaidinkite kietu.. daugelis is jusu kurie cia taip sako man atrodo nera pilnameciai arba ziauriau nesulauke net kokiu 14 metu... moterys musu gyvenimo dalis jeigu jos butu niekinamos greitai sio pasaulio nebebutu nes vyrautu nusikaltimai ir alkoholizmas kurio mums ir dabar per akis... kiek zmoniu mirsta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Visi geri xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
tai tik paistalai, juk ir taip aiskus, vyru dominavimas daugelyja sryciu.
paiimkite betkoki paprasta pavyzdi ir pamatysite.
J0keris 5942    
17,18 geriausi ;D
Lijanelea911 5968    
Nuuu... :[ Apsitraukimas krč.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5975    
paskutinis punktas liktų toks pats ir tuo atveju, jei pasaulį valdytų moterys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
del 19 mielai sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
last nuzude:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
11 labiausiai patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Kaip pirstu i aky:D
indigokid 5988    
Nesijaudink, foto tikrai mano ;D
remyga 5989    
Kaip tai nepatinka, tiesiog is to galima pasijuokt. O jei cia tavo ft ikelta susitikim paziuresim patinka ar ne :D
indigokid 5989    
kažkokie čia keisti jūs, bent jau kaikurie, jum rimtai moterys nepatinka gal?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
...arba kam tos moterys. Juk kas dėl operacijų, tada papus darykit ir vyrams, o šiaip - bendras požiūris, viskas ore
Nuotraukos nėra
Rated 5989    
Šiaip tikrai padaryčiau, kad telefono pokalbių limitas būtų, daugiau 5min nėra prasmės kalbėti,dažniausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
8 ziaurus, bet linksmas :D
giedriuxxx 5990    
visi 19 zjbs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
15. kas sugalvos Nobelio ir Šmobelio premija garantuota
Luckey 5991    
Oi geras. ;D 5*
Grįžti į viršų