Jei vyrai būtų - Pasaulio šeiminikai

2010.02.01 remyga
  • 230
39
Jei vyrai būtų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
pritariu paskutiniam punktui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
lempa visiska :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
alaus raumenys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
bet to niekada nebus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
kietai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
neeee. Dėl kai kurių nesiginčyju, betkiti tai prieštarauja visiem vyram
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Politinėje srityje vyrai turi bene absoliučią daugumą. Taigi kas valdo pasaulį?
Nuotraukos nėra
arrmiis 5865    
# pats tu ble nesamone
Gusta-Fang 5866    
Pff.. Nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
su kai paskutiniu pati sutinku,tik ne dėl žūklės sezono atidarymo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
+5
msT 5871    
pralinksimo :"D
GuoDy 5885    
Ne nu.. xD Nsmn xD
Demotion 5885    
gerulis sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Dėl mėnesinių žiauriai pritariu.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
oooooo butu gyvenimas... :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
oooooo butu gyvenimas... :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
eik tu vyre, jei taip butu, visos problemos butu issprestos. niekas cia kietu nevaidina ir dauguma cia pilnameciai, nes vaikai apie tai net nesusimastytu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
#18 Vyrai, vyrai... pripazinkite ar tikrai tokio pasaulio norite...
nevaidinkite kietu.. daugelis is jusu kurie cia taip sako man atrodo nera pilnameciai arba ziauriau nesulauke net kokiu 14 metu... moterys musu gyvenimo dalis jeigu jos butu niekinamos greitai sio pasaulio nebebutu nes vyrautu nusikaltimai ir alkoholizmas kurio mums ir dabar per akis... kiek zmoniu mirsta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Visi geri xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
tai tik paistalai, juk ir taip aiskus, vyru dominavimas daugelyja sryciu.
paiimkite betkoki paprasta pavyzdi ir pamatysite.
J0keris 5940    
17,18 geriausi ;D
Lijanelea911 5966    
Nuuu... :[ Apsitraukimas krč.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
paskutinis punktas liktų toks pats ir tuo atveju, jei pasaulį valdytų moterys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
del 19 mielai sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
last nuzude:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
11 labiausiai patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Kaip pirstu i aky:D
indigokid 5986    
Nesijaudink, foto tikrai mano ;D
remyga 5987    
Kaip tai nepatinka, tiesiog is to galima pasijuokt. O jei cia tavo ft ikelta susitikim paziuresim patinka ar ne :D
indigokid 5987    
kažkokie čia keisti jūs, bent jau kaikurie, jum rimtai moterys nepatinka gal?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
...arba kam tos moterys. Juk kas dėl operacijų, tada papus darykit ir vyrams, o šiaip - bendras požiūris, viskas ore
Nuotraukos nėra
Rated 5987    
Šiaip tikrai padaryčiau, kad telefono pokalbių limitas būtų, daugiau 5min nėra prasmės kalbėti,dažniausiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
8 ziaurus, bet linksmas :D
giedriuxxx 5988    
visi 19 zjbs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
15. kas sugalvos Nobelio ir Šmobelio premija garantuota
Luckey 5989    
Oi geras. ;D 5*
Grįžti į viršų