Jei yra blogai, - visada gali būti dar blogiau.

2011.12.19 FatalaS
  • 162
8
Jei yra blogai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 2027    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
#3 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
#4 ne žmonėms patinka trololo komiksai( meme komiksai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
nskau, kad negalima dalintis mememis is kitu saitu, bet nu rimtai keista matyti vel ir vel o.o
FatalaS 5305    
Ziuriu patinka zmonem linksmos demotyvacijos. ;D
kasiakas 5305    
#2 Tai tu geriau išmok anglų, vistiek išvažiuosi iš lietuvos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
Nu b*t, jeigu ir vogiat is tu nine_gagu ir 4_chanu, jus bent jau isverskite? Cia gi lietuviskas saitas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
tas geras ;D
Grįžti į viršų