P*skit į Afriką gyvent, ten jokios pasaulio pabaigos nebus.
Jeigu 2012 prasidės pasaulio pabaiga - Lietuvoje ji tik tęsis..
Justytiukas
5464
Anonimas
5464
taip, niekur kitur pasaulyje gyvenimas nera toks blogas kaip lietuvoje... uzpisot jau
Anonimas
5464
;D
Anonimas
5464
#6 Bet teisybę pasakė.. :D Lenkas - žodžio lopas sinonimas.
Sylon
5464
#5 griezta rove :D
Anonimas
5464
#4 Nebūtum lenkas, tai galėtum aiškint.
bujojus
5464
nebūtum lodorius, pakeltum lietuvos ekonomiką ir padėtum vargstantiems...
Anonimas
5464
Nebutu Литва
Anonimas
5465
kas jau kas, bet mes jau savo 2012 išgyvenom, klausimas ar išnaudosim kitų 2012?Mes jau išlindome iš krizės rinka, nors ir lėtai, bet atsigauna, o Graikija, Portugalija, o ir Italija ant ribos, ko gero, mes turime realią galimybę keisti viską į savo naudą, tik, vėlgi pakartoju, ar išnaudosim galimybę, ir ne tik valdžią turi gerinti sąlygas bet ir mes patys, tad tikėkimes išnaudosim galimybę
Anonimas
5465
Oho dar taip sugalvok.
|

