Arba nesupratau kažko, arba šita demo šūdas.
Jeigu bijai – nedaryk, - jeigu darai – nebijok
NandP
5613
Anonimas
5615
bl,mano tokios pat nepatvirtino,o dejau gal pries 4 men!;xxx
Anonimas
5615
va cia tai tiesa :)
Anonimas
5617
f - nevala fuj apsivemei. P.S. Gera demo.
Anonimas
5618
#8 :D
Anonimas
5618
Man tie namu darbai irgi siauba kelia...
Anonimas
5618
:D #8
Anonimas
5618
Teisingai pasakyta. Pvz aš šiandien bijojau daryt namų darbus tai ir nedariau.
Anonimas
5618
kad butu taip paprasta..
Anonimas
5618
kiek supratau cia su liezuviu langa ziema paliest? xD
Deimut
5618
Gera demo. Kas nesuprato tai jų bėdos. ;p
Leezash
5618
#3 Fuiiii :D
Anonimas
5618
bullshit on cow and suck ... tokia nesamone, kad apsivemiau !
DimkaVIP
5618
šudas ;/
Anonimas
5619
visiskas vejas ! jei bijai stenkis tai padaryti ir iveikti savo baimes, atietyje bus tik geriau!
|

