Jeigu bijai – nedaryk, - jeigu darai – nebijok

2011.02.08 sueis
  • 267
15
baime





: baime


NandP 5613    
Arba nesupratau kažko, arba šita demo šūdas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
bl,mano tokios pat nepatvirtino,o dejau gal pries 4 men!;xxx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
va cia tai tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
f - nevala fuj apsivemei. P.S. Gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Man tie namu darbai irgi siauba kelia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
:D #8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Teisingai pasakyta. Pvz aš šiandien bijojau daryt namų darbus tai ir nedariau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kad butu taip paprasta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kiek supratau cia su liezuviu langa ziema paliest? xD
Deimut 5618    
Gera demo. Kas nesuprato tai jų bėdos. ;p
Leezash 5618    
#3 Fuiiii :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
bullshit on cow and suck ... tokia nesamone, kad apsivemiau !
DimkaVIP 5618    
šudas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
visiskas vejas ! jei bijai stenkis tai padaryti ir iveikti savo baimes, atietyje bus tik geriau!
Grįžti į viršų