Arba nesupratau kažko, arba šita demo šūdas.
Jeigu bijai – nedaryk, - jeigu darai – nebijok
NandP
5614
Anonimas
5616
bl,mano tokios pat nepatvirtino,o dejau gal pries 4 men!;xxx
Anonimas
5616
va cia tai tiesa :)
Anonimas
5618
f - nevala fuj apsivemei. P.S. Gera demo.
Anonimas
5619
#8 :D
Anonimas
5619
Man tie namu darbai irgi siauba kelia...
Anonimas
5619
:D #8
Anonimas
5619
Teisingai pasakyta. Pvz aš šiandien bijojau daryt namų darbus tai ir nedariau.
Anonimas
5619
kad butu taip paprasta..
Anonimas
5619
kiek supratau cia su liezuviu langa ziema paliest? xD
Deimut
5619
Gera demo. Kas nesuprato tai jų bėdos. ;p
Leezash
5619
#3 Fuiiii :D
Anonimas
5619
bullshit on cow and suck ... tokia nesamone, kad apsivemiau !
DimkaVIP
5619
šudas ;/
Anonimas
5619
visiskas vejas ! jei bijai stenkis tai padaryti ir iveikti savo baimes, atietyje bus tik geriau!
|

