Jeigu bijai – nedaryk, - jeigu darai – nebijok

2011.02.08 sueis
  • 267
15
baime





: baime


NandP 5614    
Arba nesupratau kažko, arba šita demo šūdas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
bl,mano tokios pat nepatvirtino,o dejau gal pries 4 men!;xxx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
va cia tai tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
f - nevala fuj apsivemei. P.S. Gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Man tie namu darbai irgi siauba kelia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
:D #8
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Teisingai pasakyta. Pvz aš šiandien bijojau daryt namų darbus tai ir nedariau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
kad butu taip paprasta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
kiek supratau cia su liezuviu langa ziema paliest? xD
Deimut 5619    
Gera demo. Kas nesuprato tai jų bėdos. ;p
Leezash 5619    
#3 Fuiiii :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
bullshit on cow and suck ... tokia nesamone, kad apsivemiau !
DimkaVIP 5619    
šudas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
visiskas vejas ! jei bijai stenkis tai padaryti ir iveikti savo baimes, atietyje bus tik geriau!
Grįžti į viršų