Arba nesupratau kažko, arba šita demo šūdas.
Jeigu bijai – nedaryk, - jeigu darai – nebijok
NandP
5611
Anonimas
5613
bl,mano tokios pat nepatvirtino,o dejau gal pries 4 men!;xxx
Anonimas
5614
va cia tai tiesa :)
Anonimas
5615
f - nevala fuj apsivemei. P.S. Gera demo.
Anonimas
5616
#8 :D
Anonimas
5617
Man tie namu darbai irgi siauba kelia...
Anonimas
5617
:D #8
Anonimas
5617
Teisingai pasakyta. Pvz aš šiandien bijojau daryt namų darbus tai ir nedariau.
Anonimas
5617
kad butu taip paprasta..
Anonimas
5617
kiek supratau cia su liezuviu langa ziema paliest? xD
Deimut
5617
Gera demo. Kas nesuprato tai jų bėdos. ;p
Leezash
5617
#3 Fuiiii :D
Anonimas
5617
bullshit on cow and suck ... tokia nesamone, kad apsivemiau !
DimkaVIP
5617
šudas ;/
Anonimas
5617
visiskas vejas ! jei bijai stenkis tai padaryti ir iveikti savo baimes, atietyje bus tik geriau!
|

