Jeigu kas atsitinka - Nereikia iš karto galvoti apie blogiausią

2011.12.05 Perfectas
  • 144
12
beaberis,tevas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
Cia geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
#8 lol nikas prajuokino. lyg demose sedetu nors vienas meme zinovas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
BABY BABY BABY OOOOOOH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
Prie ko cia Fap?
Fap = masturbation
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
MATYTAS........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
not nice.
bambukinis 5316    
Nice spelling, demo autoriau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
#2 jei deje jus ant jo butumet, negalvotumet apie jy, nedetumet apie jy visokiu prikolu ir kitu shudu, tad nebe*isk tu cia man proto, pacanas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
Nusibodo jau sitas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
dejo visi ant to byberio ir niekam neidomu kaip ta jo pavarde rasos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
ismokit pavarde rasyt nors teisingai.. O.o
p.s. simtametis prikolas, o daina isvis akmens amziaus:D mjooooo.
Grįžti į viršų