Tu gal norėjai pasakyt 3%
Jeigu šitaip, - tada aš gyvenu ne Lietuvoj...
Anonimas
4970
Anonimas
5139
Krc nesveikai tikrai 50% tiek negauna gal 30%
Anonimas
5273
Manau, kad tai ne koks montazas :) Siaip to zmogaus nemegstu, bet siuo atveju ne labai tikiu, kad sis siuzetas sumontuotas taip kaip buvo. Kodel taip sakau? Na, kas bent siek tiek esate susidures su montavimu, tai zinote, kad klausimas ir atsakymas turi skambeti viename garsiniame fone, o ne skirtinguose ;)
svirpliuks
5273
man nervai kyla klausantis, istikinau kad jis tuscias, kai kiti valgyt ko neturi, jis cia vejus sneka
Anonimas
5274
jam warzteliai jau atsisuko...prajuokino :D
Anonimas
5274
Krc draugai grįštu į Lietuva, ziuriu neblogai uzdirbat :D
Anonimas
5274
;D linksmai ce
Anonimas
5274
Jo fantazija labai laki :D
Anonimas
5274
Nesveikas, sunervino net..
Anonimas
5274
:D
Anonimas
5274
Nu nors tautą palinksmina, nes su logika žmogus pykstasi baisiai. Jieug pusė Lietuvos gautų po 10 tūkst. eurų per mėnesį, tai kita pusė išvis nieko negaudama, vistiek būtų vidutinis 5 tūkst. eurų per mėnesį atlyginimas... Svajonių šalis, ne kitaip.
Reinass
5274
Velnias ir ta jo Monikute barakuda, eina jie velniop.
|

