True story...
Jeigu turi jaunesnę sesę ar brolį... - dėl 90% pokštų liksi kaltas tu
Anonimas
5146
Anonimas
5204
#3 tai jo jo man brolis pradeda o mama sake erika baik!
Anonimas
5681
Bet būna ir atvirksčiai
Anonimas
5682
nerastingas autorius, visada buna atvirksciai, kai brolis buvo jaunesnis ir nemokejo dar atsiginti, na tiksliau dar nebuvo perprates visu situ gudrybiu, tai jis likdavo kaltas :D oj buvo linksma
Anonimas
5682
tiesa...
Anonimas
5683
Būtent
Anonimas
5683
Vat kaskodel as jauniausia seimoje, bet as visada del visko lieku kalta
Anonimas
5683
kaip tik atviskshciai..
Anonimas
5683
Visada taip.
Debilzudys
5683
tikra teisybe
Anonimas
5683
atsvirksciai
Anonimas
5683
visada taip buna.
Anonimas
5684
manyciau kaip tik atvirksciai :)
Anonimas
5684
o jeigu neturi ?
Anonimas
5684
atvirskciai:)
mencija
5684
aš irgi esu jaunesnė už brolį, bet kadangi mano fantazija lakesnė, tai dažniausiai kalta ir likdavau ;D
Anonimas
5684
ATVIRKCIAI... as mazesne ir uz vyresnio brolio pokstus gaudavau rekt (ant manes viska suversdavo, o mazu tevai neklauso, nes jie gi "meluoja")
Anonimas
5684
nesamone bet tiesa:(
Anonimas
5684
Pff... demo tai pieva...
Anonimas
5684
Nesamonė
|

