butent tai ir reiskia FAIL
Jeigu verki - - nereiškia, kad esi silpnas žmogus.
Anonimas
5642
Anonimas
5767
#39 :D
Anonimas
5768
#35 :D
Anonimas
5768
jei apsiverki pjaustydamas rab.arbara - tai nereiskia kad esi silpnas
Anonimas
5768
cia jusu komentarai didesne demotyvacija negu originalas ;D
Anonimas
5768
Jei verki,reiskias vis dar turi jausmus.
Anonimas
5769
užpisa, jei verki, tikrai nesi silpnas. tai dar nieko nepasako apie žmogų.
Doggis
5769
Anonimas
5769
juokauju :D
Anonimas
5769
taip sako silpni zmones
Anonimas
5769
Planuojamas demotyvacija.lt meet'as. Kvieciami visi, kuriem nemaziau nei 17 metu. Kol kas yra dalyviu is Vilniaus, Kauno, Siauliu, Klaipedos. Kreiptis siuo linku: www.demotyvacija.lt/mcdonalds-bulvytes-1247292.html
Anonimas
5769
nuuu o jei pvz mama ar dar kas mirtu neverktumet???? "||| debilai tipo niekada neverkiat
Anonimas
5769
Pritariu demotyvacijai. O nepritariu komentarams kurie priestarauja demotyvacijai. Isvis taip nervas ant jusu suime kad negaliu,loxai tie priestaraujantis,uzkapociau kiekviena jei sutikciau.bl , jei verki tikrai nesi silpnas. nukerta tau koja,tai jus neverktumet vaikai? vapsie tokias pievas kalbat kad negaliu. jau geda man tarp tokiu loxu gyvent,gailiuos kad esu lietuve.
Rabarbariukas
5770
bet jei geri ir verki tai td jo
Anonimas
5770
Fu bararbarai;/ I sikna nebent sukist kamnors juos.
Anonimas
5770
o tai ka reiskia?? nusisnekat su tom demityvacijom jau užkniso juodai
Anonimas
5770
jei verki - esi silpnas.
Anonimas
5770
Jeigu leidi kitiem matyti esi silpnas, arba pasitelki asaras manipuliacijai, kas yara gan geras paneliu ginklas ;]]]
Gusta-Fang
5770
Gera dem0.
Anonimas
5770
#17 užskaitom. :Dx
Anonimas
5770
EEEEMMMMMOOOOO. uzkniso.
Anonimas
5770
#1 del tokiu protu kaip tu ir baisu koki nors emocini action'a lietuvoj padaryt nes tuoj apkaltins 'myznium' , 'slabu' , 'verksniu' ir kitais epitetais.
valkata
5770
#16 Ne, jis prakaituoja is akiu, durniau
Anonimas
5770
chukas neverkia, tiesiog ašaros bėga iš jo :D
Anonimas
5770
net Chuckas verkia :/
Anonimas
5770
Visi verkia... Ir nieko cia blogo :)
Pykciurna
5770
verkia ,net ir stipriausi:) visiems kartais reikia išsiverkti :)
Anonimas
5770
Gavno
Anonimas
5770
Reiskia.
Anonimas
5770
#1 ka reiskia silpnas?
Anonimas
5789
Sudas, ne demotyvacija, atsibuskit , jei apsiverkiat nereikia isakrt kurt tokiu nesamoniu
Anonimas
5789
o jei laimes asaros ? vistiek silpnas ?
Rutuule.
5790
visiskai nepritariu.
Anonimas
5790
Ašaros tikrai nėra silpnybės įrodymas. ;) pritariu demotyvacijai.
Apsiverkit
5790
#2 Nors kalbi sarkastiskai, bet taip.
Anonimas
5790
#1 tai pasaulyje kiekvienas zmogus kuris turi jausmus yra silpnas :)
Apsiverkit
5790
Tai irodo, kad tu silpnas zmogus.
|

