Jeigu yra valia - bus ir kelias

2010.12.12 LLina
  • 156
8
valia,kelias







Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
#6 Šitas geras, užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
eina pist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Jeigu yra valia bus ir nataša
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
jei tai būtų motyvacijos puslapis, tada kaip ir viskas ok, bet dabar -- demotyvacijos.
johndeshanna 5674    
ka?
Nuotraukos nėra
wallasin 5674    
pritariu :)
Nuotraukos nėra
wallasin 5674    
Patiko labai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
sitas geras ;D
Grįžti į viršų