Jeigu yra valia - bus ir kelias

2010.12.12 LLina
  • 156
8
valia,kelias







Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
#6 Šitas geras, užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
eina pist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Jeigu yra valia bus ir nataša
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
jei tai būtų motyvacijos puslapis, tada kaip ir viskas ok, bet dabar -- demotyvacijos.
johndeshanna 5671    
ka?
Nuotraukos nėra
wallasin 5671    
pritariu :)
Nuotraukos nėra
wallasin 5671    
Patiko labai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
sitas geras ;D
Grįžti į viršų