WAU, MAN IRGI NEREIKIA IPHONE, MAN UŽTENKA NOKIA X2 WOW :OOOOOO
Ji pasakė, - kad jai NEREIKIA Iphone!
Simoonaa
4474
Anonimas
4474
cia rmt visom panom reikia iphone? nes kazkaip nei man nei visom mano pazistamom nekilo jokiu minciu apie aifaunus, kazkaip turim savo telefus senesnius ir px, na gal kaikurios naujesnius bet eh.
Anonimas
4475
Man nereikia Iphone So ?
Anonimas
4475
Alaus pakelis lokas, toki sh kelia, ir kas toki i moderatorius prieme...
Anonimas
4476
Nemokami kazino pinigai, adresu: http://kazinotau.eu
Anonimas
4476
neturiu iPhone, bet demo tai nx
Emma11956
4476
Tai, kad aš pvz pažįstu labai daug merginų kurios nemėgsta iPhone. Kas čia keisto? Aš pati verčiau rinkčiausi Samsung :/ Nors kažkokios neapykantos Apple nejaučiu, bet kaip sakė Kate117 dovanų gavus parduočiau :D
kate117
4476
As nekenciu iphone, net ir dovanu gavus parduociau -_-
Anonimas
4476
o ka, jei JI dar pasako, kad neturi fb?
Telecaster
4476
Negi Alaus pakelis šito tinklalapio moderatorius, kad tiek jo nesamonių patvirtinama
Anonimas
4476
Pf, mano mergina nenori Iphone, nes jai nepatinka touchscreen telefonai. Jei sukurtu iphone su kliaviatūra, tad gal ir norėtu :D Bet dabar jai geriau blackberry :)
|

