Opapa L2 sako pist negauna:-D kokie jus bewiltiski. Galvoju dabar geriau pre pc laika praleisti su zmona kaskur nuvykti. Nei po barus pabus trankytis grysti girtam ir klausyti zmonos moralo
Jį žaidė - Ir maži ir dideli.
Anonimas
4614
Anonimas
4621
zaide ir zaidzia tie kurie pist negauna
Anonimas
4622
kas cia?
Anonimas
4625
Deje, pirma karta matau sita ziaidma
Anonimas
4626
Kazkada buvo vianas is geriausiu ir populiariausiu MMORPG zanro zaidimu, bet kaip padare globala nemokamu jis lietuvoje mire.
Anonimas
4627
L2
Geras_Iksas
4627
vadinas nebuvau nei mazas nei didelis
Anonimas
4627
niekada nezaidziau
Anonimas
4627
kas cia? :D galvojau koks runescape ;D bet ziuriu menu ne toks :D
Anonimas
4628
sorrow vs evo, distress ir t.t :D
fLash_
4628
blemba legenda! Ir dabar loščiau jeigu būtų geras servas ;D
Anonimas
4628
nezaidziau, tik dabar neseniai pabandziau paziuret kas ten gero.
Anonimas
4628
nu nezinau, bet bent jau kiek as atsimenu tai world of warcraft visuomet buvo populiaresnis
Anonimas
4628
sorrow!!!
Anonimas
4628
dar ir dabar pazaidzia
Anonimas
4628
kas čia yra?..
Anonimas
4628
Kas čia per šlamštas? Aš žaisdavau Zeldą.
Anonimas
4628
Senai visu uzmirstas shudas
Anonimas
4628
Kas cia per b#@is???
Anonimas
4628
must be jaydee video ^^
|

