sudas
Jis gali tave suvartyti - Nespėjus tau nė žodžio ištarti, vaikyti
Anonimas
5085
Anonimas
5085
panaudot sita gyvenime? tie kurie stumia tipo lopai? patys jus lopai , kad kazkoks duxelis belekokius zodzius pila kaip suda ant pievos tipo labai axujenas jis? jei taip, tada jus durnesni dar ir uz ji.
Anonimas
5147
aik tu nakui !!!!
Anonimas
5161
jama&w. senas jau jo sitas free
Anonimas
5171
eina sau,geeerai varoo :ooo
Anonimas
5356
Mala, kad manlti, jokios prasmes tekste... zosiu sudas garbanuotas
Anonimas
5367
as padaryciau geriau. negu tas kur rase. o del video tai dar 2metai. treniruociu.
progresiw
5440
maladec, pagarba klaipedieciui !! imkit pavyzdi ir naudokit gyvenime !
Dimka
5441
gerai freestylina:)!
Anonimas
5443
ai ir beje,iš jūsų čia neivienas geriau nepadarytumėt,taipat ir aš,bet jei neturit ką gero pasakyt,tai ir pasilikit savo debiliškus komentarus sau,nes atrodot tikrai nevykėliškai,kai varot ant žmogaus,prieš kurį jūs esat NIEKAS šitam dalyke.
Anonimas
5443
čia tipo bandei parepuot taip gerai kaip jis? :D nepavyko.
Lamkenustras
5443
Bet išvien dėt jį į demo............................Hmhmhmhm:)
kasiakas
5444
Na gerai gerai čia tikrai
Anonimas
5444
nu nezinau smerkit nesmerke iki galo neklausiau ir man siaip nelabai idomu buvo. kazkiek pernelyg ispustas reikalas man pasirode
Anonimas
5444
#7 tiesiai i desimtuka xD prajuokinai
Anonimas
5444
#11 eik pasimasturbuok
Anonimas
5444
Debil ai jus visi komentatoriai
Anonimas
5444
O as galiu ji pro siknaa padaryti nespejus jam manes nei suvartyty. :D
Anonimas
5444
Nezinau ka cia jus p isat prota, bet nieko cia per daug ypatingo nematau. Kazka mala, rimuojas, bet prasmes kazkokios per daug ir nera.
lietuveee
5445
super
Anonimas
5445
#5 kaip ir tavo gyvenimas
Anonimas
5445
Geras freestailas, bet nelyginkit su battliniu :)
Anonimas
5445
kažkoks šūdas
bybydejau.
5445
axujenai
JustinBieber
5445
Maladėc
Anonimas
5445
kai varo;o
Anonimas
5445
gold medal for you :)
|

