Omeny turėjau tai, kad dabar dauguma "porų" bendrauja tik SMS, nei karto nėra susitikę, ir rašo vienas kitam, kaip vienas kitą myli, ir , kad jis yra jos gyvenimo meilė ar atvirkščiai.
Jis nėra tavo gyvenimo meilė, - tu tiesiog kvailai įsimylėjusi paauglė
Anonimas
5621
#8 Jeigu draugautumėt, tai ir tos meilės nebebūtų ;D
Anonimas
5621
#9 pritariu
Anonimas
5622
nors nelabai demo, bet kūl, patiko :D
Anonimas
5622
#8 kvailos mergos logika
Anonimas
5622
hm, na gal teisinga demo, bet šiaip, jeigu myliu žmogų jau 2 metus, nors net nedraugaujam, o tiesiog esam draugai, ar tai nėra tikroji meilė ? :)
Anonimas
5622
Čystai
Anonimas
5622
Dabar pilna fb malalietku, kurios galvoja ,kad draugauja su bachuru jau 3-5 mėn ir jau amzina meile tipo :| mane tas taip nerwuoja ir tu jom niekaip neisaiskinsi tiesos.
Anonimas
5623
teisingai... Cia ustume ant visu demu kur deda apie savo kvaila meile, neatraso y sms ir t.t. Respect demotyvatoriau.. Nes mane jau irgi uskniso ju nesamoningos demo
povilasq
5623
pzdc, kas cia pasidare?
Anonimas
5623
patinka žymės:)))
Teenagor
5623
:Dp
Anonimas
5636
true true
|

