Nebeda, galeciau vezioti su savo bmw jei mano beriukas neturetu masinos;)))
Jis pasiūlė man draugaut - bet pats net mašinos neturi!
Anonimas
4387
Anonimas
4388
Šliūchos sukurta demo :)
Anonimas
4389
MILDA CIA TU?
Anonimas
4389
:D oj gera
Anonimas
4389
Ispestinto Tevu vaikelio demotivacija:( Sesk ant savo klyno ir nusipirk bent kokia masina pats:) O ne kai teveliai nuperka masina ir jautiesi blatnas:(
badass
4389
Jeigu santykiam įtakoja mašina tai dėjau ant tokių šliurių.
Anonimas
4389
Mokėjimas groti gitara ir dainuoti veikia ženkliai geriau, nei automobilio turėjimas :)
Jonuxslt
4389
Manau, santykiuose mašina yra ne pats svarbiausias dalykas
Registratorius
4389
Kalės kažkokios tokios mergos :p
Anonimas
4389
wtf? kas cia tokio, kad neturi?
Registratorius
4393
;( this is why I'm lonely...
|

