Taip jau buna ..
Jis patikėjo žmonėmis... - ir liko be kiaušinių...
Anonimas
5557
Anonimas
5632
:D mano kaciukui tai irgi buvo :D
Mari11
5663
Šokas visam gyvenimui... :)
Anonimas
5700
Sakot sadizmas? Sadizmas yra kai katinas nori p*stis ir negali arba kai katinams leidžiama neribotai daugintis ir taip didinamas vargšų benamių skaičius. Labiau išsivysčiusiose šalyse kačių ir šunų kastravimas yra savaime suprantamas dalykas, toks pat kaip ir skiepai nuo pasiutligės.
micalota
5703
Gera demo xD
Anonimas
5722
Durneliai, bernai iskart isterikuoti del kiausu pradeda. Gyvunai to nedaro del malonumo jiem svarbu paskleisti genus, pasidauginti. Kadangi katems miestuose yra salygos isgyventi, ju labai prisidaugina. Jau geriau 100 kaciu iskastruotu, sociu, siltai gyvenanciu, mylimu negu 2000 su kiausais/gimdom, kankinamu iskrypeliu gatvese, badaujanciu ir susalusiu.
erikaslt
5725
niekada nepasitikėk žmonėmis
Anonimas
5726
va cia yra demotyvacija
Anonimas
5726
slykstu.
Anonimas
5726
kai roza :D
Anonimas
5726
man tai sita juokinga demotivacija. pz gera. bent jau ne mergu paugliu verkslenimai :D PATINKA
Anonimas
5726
Jau tokio žiaurumo demotyvacija, nu na.
Kaori
5727
varkselis...
Anonimas
5727
xD
Anonimas
5727
xD
Anonimas
5727
hahahaha
Anonimas
5727
TRUE xD
Anonimas
5727
visiska nesamone.
RYBA
5727
kastratas :D
|

