Taip jau buna ..
Jis patikėjo žmonėmis... - ir liko be kiaušinių...
Anonimas
5559
Anonimas
5634
:D mano kaciukui tai irgi buvo :D
Mari11
5665
Šokas visam gyvenimui... :)
Anonimas
5702
Sakot sadizmas? Sadizmas yra kai katinas nori p*stis ir negali arba kai katinams leidžiama neribotai daugintis ir taip didinamas vargšų benamių skaičius. Labiau išsivysčiusiose šalyse kačių ir šunų kastravimas yra savaime suprantamas dalykas, toks pat kaip ir skiepai nuo pasiutligės.
micalota
5705
Gera demo xD
Anonimas
5724
Durneliai, bernai iskart isterikuoti del kiausu pradeda. Gyvunai to nedaro del malonumo jiem svarbu paskleisti genus, pasidauginti. Kadangi katems miestuose yra salygos isgyventi, ju labai prisidaugina. Jau geriau 100 kaciu iskastruotu, sociu, siltai gyvenanciu, mylimu negu 2000 su kiausais/gimdom, kankinamu iskrypeliu gatvese, badaujanciu ir susalusiu.
erikaslt
5727
niekada nepasitikėk žmonėmis
Anonimas
5728
va cia yra demotyvacija
Anonimas
5728
slykstu.
Anonimas
5728
kai roza :D
Anonimas
5728
man tai sita juokinga demotivacija. pz gera. bent jau ne mergu paugliu verkslenimai :D PATINKA
Anonimas
5728
Jau tokio žiaurumo demotyvacija, nu na.
Kaori
5729
varkselis...
Anonimas
5729
xD
Anonimas
5729
xD
Anonimas
5729
hahahaha
Anonimas
5729
TRUE xD
Anonimas
5729
visiska nesamone.
RYBA
5729
kastratas :D
|

