Jo taip pat...

2011.06.27 Anonimas
  • 270
15
kalejime, neisbuciau, tik, ne, su, tokiom, svelniom, lupom







Rocknroll 5430    
lietuviai isvis nemoka dainuot
Tikruolis 5472    
Vemt verčia nuo tokių... Čia liga yra!
anonymouss 5472    
nesutinku, kad tos olialia į sceną atėjo per lovą. tiesiog olialia korporacija plečiasi ir traukia save į naujas sferas (pvz kompai). tiesiog, išleido į sceną ir darosi pinigus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
#4 -paprastai naudojama "DAINUOT" forma, "dainot" dar nepripazinta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
Gejai sucks asses. Ir nesvarbu,kad dainuoja nuosirdziai.
Tai leistina tik fredziui merkuriui. Amzinatilsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Nerandu dislike mygtuko, visiska nesamone, jokio skirtumo man , kad jis gejus, jis tikrai talentingas. O demotyvacija zeminanti.
MindziuX 5477    
Šitas bičas bent moka padainuot nuoširdžiai, o anom grynai pasimaivyt. O kad lietuviai netolerantiški, anokia čia naujiena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Užsikišk.
ipuke 5478    
atsiprašau, nepastebėjau savo klaidos, dabar tu nuo jos numirsi? taip?
ipuke 5478    
o ką aš blogai parašiau, mielas priekabiautojau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
#4 tu bent rašyt išmok.
ipuke 5478    
jis bent jau dainot moka.
CaBoom 5478    
¡ʇoıpı uɐ ǝɹ,noʎ uǝɥʇ sıɥʇ ƃuıpɐǝɹ ǝɹ,noʎ ɟı
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
zymes tai ziaurios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
odinis mikrofonas!
Grįžti į viršų