Didziausias SUDAS koki dar teko matyti. GEDA AUTORIAU!
Jonavos žmonės - Patys laimingiausi
Anonimas
4470
Anonimas
4471
#8 jau tik nereikia cia stumti.... visuose miestuose taip vaiksto,o kad vazineji meiste 120, tai paciam reiketu pasigydyti :]]] Vilniuj zmones vaiksto simta kart baisiau nei Jonavoj
Anonimas
4471
Per perejas ziurekit kaip einat, bo prieina prie perejos ir net neziuri, ar tu ant 50km/h vaziuoji ar 120km/h iskart eina neapsidaire, savizudziu miestas...
Anonimas
4471
:D Šiaip žiauru, bet parodija, tai gera :D
Anonimas
4471
#4 O kuo tau Jonava netinka? Vienas iš gražiausių ir švariausių miestų, galiu pasakyti.
Anonimas
4471
lochai jonavieciai
Anonimas
4471
paskutinis gaidys,nebutu jonava...
Anonimas
4471
xujnia, ne video
Anonimas
4471
#1 tu pats nesamone nauxj ateik cia suakdkmio3jewkdm,a2r
Anonimas
4471
Nesamone kazkokia..
|

