Juk ir tu - kartais meluoji

2011.03.27 termometras2
  • 546
33
Juk ir tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
6. Man jau 18
Geras_Iksas 5347    
antras punktas tai emo, trecias skirtas skupiems. nebuvau emo, ir sakydavau tiesa kai nebeturedavau gumos.. taip kad :) 40% fail sitoj demo is mano puses :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
1,3,4.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
Aš tai #26 užlaikinčiau jeigu būtų galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
jei butu mygtukas like, paspausciau #28 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
1. Nesakau niekad, labai lekstas melas. 2. Taip nesakes. 3. Nebuves tokioj situacijoje, ir siaip, dalintis skanestais man ne problema. 4. Daznai perskaitau. Labai daznai atsibosta perskaicius trezdali ar puse. 5. Tokio dalyko niekad nemeluoju. Bet, juk si demotyvacija skirta daugumai. Kaip matau,a veikia. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
cia tipo labai kazkam idomu kokie skaiciai jum atitinka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
liko paskutinė cigarete sita uzmirso ;/
MagicianGirl116 5566    
Kartais :D
prodigy 5566    
2 ir 3 niekada nesakiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
gerulis. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
1,4,5 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
4,5 :D
Simi 5566    
Supistukas.... mano demo nupy***no...

Sorry, bet tai.. pas termometras2 - 2011.03.27 patalpino termometras2
O pas mane - 2011.02.09 patalpino Simi
Nyctereutes 5566    
2 ir 3 nesu pasakiusi... Niekada nebuvau gumos mėgėja, o kai nekenčiu, tai nekenčiu konkrečių asmenų :D.
O dažniausiai vartojamas tai 4-asis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#15 ne visi ruko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
tiesiai i 8-tuka!
Nuotraukos nėra
sereikaite.r 5566    
mano didziausias melas- tai kai nakvojau pas viena drauge, kurios mama nemegsta, o mamai pasakiau kad nakvosiu pas visai kita, jos nepazistama, drauge.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
galbut cia tiktu labiau: ne paskutinis gumos gabalelis, o paskutine cigarete :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
siaip gal ne didziausi, o dazniausi...
O, kad visu nekenciu tai nemelas
Simi 5567    
#11 Nu bet vistiek frazės mano kurtos, o jis nukopijavo...

O jei ir tau nepatinka kažkas tai užsi**sk (;
Teenagor 5567    
4,5 ahą:D.
Spameris 5567    
#9 Nu kas tau patvirtins šuns sukurtą demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
o taip labai daznai buna;D
Simi 5567    
Nukopijavo nuo manęs... grynai ta patį kaip mano..: Modai pažiūrėkit kada mano sukurtas ir kada jo.: www.demotyvacija.lt/from-Simi/not-approved/meluojame-1337406.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
4
LogInGuy 5567    
dažniausiai 1
ninadalala32 5567    
visi;D
povilasq 5567    
4, o kiti man px
belieber 5567    
5. kartais tai palieku namie bet padarau :D bet dazniausiai nepadarau
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5567    
4,5 kitu nebuna -_-
Dywa 5567    
visus punktus teko istarti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
2,4 dažnai :D
Grįžti į viršų