Juk visi bandėme - viską nulupti vienu kartu

2011.04.04 paslaptinga
  • 382
34
mandarinas,lupimas,zieve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Nū blt, pAvyko. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
ir pavykdavoooo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Wisaadaa : DDDDDD
kobebraintas 5556    
taip visalaika darau nes lengviau ismesti nereik rankioti tu gabaliuku
Nuotraukos nėra
gretukiss 5557    
daug kartu ;D
Stailey 5558    
Dazniausiai pavygsta. : pp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Ir man 100000 kartu pavyko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#26 chuck norriso kuzenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
visalaik is vieno kart nulupu greiciau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
nera cia tos demotyvacijos cia seip zmones megsta sutikti su durnu teiginiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Jei sakai kur demotyvacija tai dabar graziai mums visiems papasakok smulkiai ka ji reiskia.
Nuotraukos nėra
TaylorGang 5560    
SO kad bandem? kur demotyvacija? nelupti tipo visko vienu kartu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
nebandziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Tai kas, kad bandom?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
True true :D Daznai pavyksta :D
povilasq 5561    
Thank you Captain Douchebox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Tru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
pavyksta labai lengvai:)
DJMartis 5561    
Jo
Nuotraukos nėra
Amn 5561    
pavogė
Nuotraukos nėra
Amn 5561    
PZZ aš pirmas padariau tokį patį.. ir šita patvirtino....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
bandziau ir darznai pavykdavo
zefyrasnu 5561    
visada pavyksta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
ant tiek nesureikšminu vaisių lupimo :]]
Ohh_Nooo 5561    
ir ?! man pavyksta ! Isgrauzk !

Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#8 man ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
As visada bandau nulupt 1 kartu:D dazniausiai pavyksta :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
so what?
noob.saibot 5561    
kam isvis lupti.vaikai valgykit su zieve net neisivaizduojat kiek daug vitaminu zievej.nera uz ka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
nu ir? vpš nepagaunu demotyvacijų naujų, kažkokie piece of shit.
Mr.Gulbius 5561    
Atsimenu jei normali žievelė tai pavykdavo :D
Teenagor 5561    
ne kartą pavyko B-) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Bandžiau :D bet nepamenu ar pavyko ar ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Pora kartų pavyko.
: D
šeip labai nuo mandarino priklauso..
:D
Grįžti į viršų