:D
Juk žinai - Kad spausdamas stipriau, važiuosi greičiau.
Anonimas
5179
Anonimas
5408
cia irgi taspats :D kai losdavau lenktyninius game visad pareidavo rodykle i virsu ir W :D
Tinchy
5416
#8 Arba kairerankiams
Anonimas
5416
Bent man tai taip budavo:D
Lamkenustras
5416
Buvo panašus
Anonimas
5416
protingi szmones vaira naudoja tokiems zaidimams
Anonimas
5416
#7 ti nu i kas?
Kira
5417
#7 GTA:SA arba vice city cj neloses :D
Anonimas
5417
#2 WASD for war games only :P
Reinass
5417
Priestarauju demo.
Anonimas
5417
NFS Carbon
Anonimas
5417
koks cia zaidimas?
Anonimas
5417
#2 Gal kiti zaidzia su rodyklem, nepagalvojai ?!
Spartasaurus
5417
mano dedes ziguliukas greiciau lekia
Anonimas
5419
taigi WASD yra, nx tas strelytes cia vaizduot.
Anonimas
5419
ofc!
|

