Juk žinai - Kad spausdamas stipriau, važiuosi greičiau.

2011.08.28 acme111
  • 210
16
dievai, rubu, nenesioja







Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
cia irgi taspats :D kai losdavau lenktyninius game visad pareidavo rodykle i virsu ir W :D
Tinchy 5416    
#8 Arba kairerankiams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Bent man tai taip budavo:D
Lamkenustras 5416    
Buvo panašus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
protingi szmones vaira naudoja tokiems zaidimams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
#7 ti nu i kas?
Kira 5417    
#7 GTA:SA arba vice city cj neloses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
#2 WASD for war games only :P
Reinass 5417    
Priestarauju demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
NFS Carbon
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
koks cia zaidimas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
#2 Gal kiti zaidzia su rodyklem, nepagalvojai ?!
Spartasaurus 5417    
mano dedes ziguliukas greiciau lekia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
taigi WASD yra, nx tas strelytes cia vaizduot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
ofc!
Grįžti į viršų