buvo. bet man vistiek patinka.
Jūs visi esat saugūs!!! - Kas kam neaišku?
Anonimas
5394
Anonimas
5395
Buvo.
Anonimas
5395
Like :D
Anonimas
5395
Gera demotyvacija... DEMOTYVACIJA...
Anonimas
5395
Darom visi pritupimus. Ir viens, ir du, ir trys, ir keturi. Ar kilo kazkam klausimu?
Anonimas
5395
:D jo tikrai saugus
Anonimas
5395
Kol jūs esat su manim, jūs esat visi saugūs! Kas kam neaišku?
zilwis777
5395
Nebloga demo;] pakėlė nuotaiką;]
Monika...
5395
:D
|

