Ką tai reiškia? - "pasiduokit žmogeliukai"

2010.07.07 armonika
  • 6
23
ka, reiskia,pasiduokit, zmogeliukai,medvedevas,rusijos, prezidentas,pranesimas







Spartasaurus 5276    
#10 painioji rusus su sovietais pydare tu nurautas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
nacionalist ti jebnaij :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#20 O ji ir yra didinga. Prisimink Napoleono laikus, arba kad ir antra pasaulini. Ka Tu cia pievas kalbi? Ir Amerikonai ir Rusai sukure savo valstybes, kurios dabar yra didingos.
Nuotraukos nėra
barskutis17 5825    
Kad jūs visi čia pievas kalbat. Vaje rusai geri, amerikiečiai durni, nė velnio, abi valstybės visiško degradavimo pavyzdys. Sakot rusai kantrūs- jie tiesiog bijojo, nes amerikiečiai ne vieni turi atominį ginkla. Ir šiaip dažniausiai įvairius globalinius konfliktus provokuoja Rusija, norėdama pasirodyti kokia ji ''didinga''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
visi kd varo ant rusu kad varo... o kuo rusai jiems nepatinka nei vienas zmogus negaletu pasakyt. nu ka galiu pasakyt.... idiotai kazkokie... pyktis ima... manau jai ne rusu protas ir kantrumas jau seniai butu vykes 3 pasaulinis tarp JAV ir Rusojis Federacijos. tas ju megiamas bushas tiek provokavo rusus o jie saunuolei nepasidave ir karo nepradejo. tad geriau nevarykit ant rusu o ant amerikieciu geriau nes jie lenda visur tik del savo noru ir panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
kepurem Lietuva uzmetytu ,tokie jie ir debilai jei tokia galinga valstybe. Va Lietuva - debilu krastas:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
paskutinius penkis komentarus parase vienas zmogus. Is kur zinau? Nes tik penki rusai turi interneta moka juo naudotis ir moka Lietuviskai. Tikimybe, kad jie visi ta pacia diena prilindo prie kompu menkai tiketina....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#10 Nespjauk i sulini is kurio pats gersi, kaip sakoma :) rusai turi isteklius: nafta, dujos.. Todel mes jiems po padu.. Gali sutraiskyt kaip kokias skruzdeles.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
pasakyk i akis kokiam rusui,laido riteri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#10 parodei koks esi "ne debilas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#10 cia tik tu debilas esi jei taip sakai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#10 va už šitą tai gailėkis kad pasakei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Neveltuj tu erroras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
ko cia stebetis juk visi rusai yra paskutiniai debilai ir padugnes!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
xD
Blooper 5830    
kokie išsamūs komentarai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
:D
Nuotraukos nėra
fuflo 5834    
;D
Nuotraukos nėra
rolf 5835    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
;D
Kira 5835    
;D
Nuotraukos nėra
esito 5835    
;D
Grįžti į viršų