Kąąąą?!? - Aš ne tokia kaip visos!!!

2011.05.03 kalabokas
  • 1033
59
Kąąąą?!?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4474    
Visos jis skirtingos, bet panasios :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4876    
super, kad as tikrai skiriuosi nuo visu :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5022    
Mergos, kurios čia komentuoja, tiesiog bijo pripažinti, kad yra tokios pat špaklinės oompa loompos, kaip ir dauguma malalietkų aplinkui... na nieko, iš to išaugama.
ausriiine 5434    
51# AGREEEEEEEE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
a man grazu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
Bet kas gali apsirengt panašiai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#44 Ne tau vienam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
tikros kiaunes :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Viena panelė/vaikinas neformalas/neformalė tūkstantį kartų geriau už dešim tokių 'išskirtinių'.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
jo.. ir dar subinė po pusę metro į šoną abejų vienodai... baisiai neįdomu... ir visos dar gražios be galo jaučiasi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
va grazios paneles kaune
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#47 WHAT THE FUCK!?!?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Vau Mister Obivious :D
Deividasxx321 5525    
Savaite demotyvacija katik pasikete :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
copy, paste, overload...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
mmm man patinka kai buna su tokiu uzdengtu uzpakaliuku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
paimciau
CRONUS 5526    
Kaip vaikšto tai px, bet ne px kai sako, kad "aš nesirengiu kaip ji"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
tp jum ne px, kas kaip vaikšto? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
Man tai jau jos uzpiso atsiprasant su tom kozom... Motociklais bent vazinetu, tai baikerem butu galima vadint, o dabar nei sis nei tas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
px uztat baxurams patinka tokios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Tas vaizdas! Tymkutės ir koža ;D vos ne kiekviena taip rėdosi xD čia dar nieko. Pas mus kaime net šiknos neprisidengia xDp
TonicK 5529    
Kaaai siknute :D Mmmm :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
Kokia sikna tos pirmos... mmmmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
eikir jūs nerealios, o dar ruda koža kai būna tai išvis patyliu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Mados vergai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Tai kaip nevaiksciot jei dabar tik jom prekiauja visose pardese o jos bent man normaliausiai atrodo is tu tokiu pavasariniu svarku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#31 Va va.. Pritariu.
Agnyt 5530    
Atrodydavo kožos fainai, bet db kai visi pradejo su jom vaikšiot tai jau nieko ipatingo. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
nu cia jau ziauriai kai visai taip pat, net ta maike :D koza ir timpos dar px butu :D bet seip man sitas stilius grazus tik siauliuose reta taip vaiksto :D tos afigenesnes tik uzsimeta toki stiliuka, kitos tai su paprastom kazkokiom striukem ir dzinsais turginiais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
:D man tai grazu kai taip apsirengia :) ir pati taip rengiuos ir graziai atrodau :D tos kozos nerealios yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
nu nzzzzzzzzzzzzxuj kaip gerai sia!!!
pilka mane prigavo!!!!
Nuotraukos nėra
Meskis1 5530    
OMG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
stilius tas populiarus, koza, sijonas ir tympos arba be sijono siaip ilga bliuske.... bet blin mane tokios panos su timpom ziauriai uzveda :D jaucias kad pavasaris iskart :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
visos turi piska visos vienodos
Nuotraukos nėra
imi 5530    
Butent tos, kuoris sakosis esa kitokios ir yra tokios, kaip visos, nes save gerbenti tipo kitokia neiks ta pasakyma, kad yra kitokia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
grazios merginos ir padoriai apsirengusios, kame beda? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Kai taikliai :D
Nuotraukos nėra
Karrolina 5530    
.
Reinass 5530    
Dabar zertvos visos vienodos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
jei isore panasi, tai dar nereiskia, kad ir vidus toks pat :)
Lukis28 5530    
aptanga px, svarbu ne kaip valkata atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
#17 tai gal komentuoja tos, kurios taip nedaro?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
svarbiausia mergos komentuoja ir zvengia nors puse ju ta pati daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Vilnius cia pagal gatve matos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
urmu pigiau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
ant kiekvieno kampo tos striukes odines
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
eh tikrai ne vienodos :D
indas 5530    
;D
(50-59)
Grįžti į viršų