Kad būtum drąsus, - tu nebutinai turi būti ir didelis

2011.01.05 gretagreat28
  • 292
12
Kad būtum drąsus,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
Fotoshop'as!!!!!!!!!!!!!!ĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!
Ežio akis pakoreguota!!!!!!!!!ĄĄĄĄ!!!!!
willas 5648    
ne nu cia biski pati demotyvacija su paveiksleliu nesueina visu pirma triusis panasaus dydzio kaip ir ezys visu antra tas triusi neibiski nedrasus labiau ciaip liezuvi prisikandes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Biski su klaida nerekejo pabaigoi to "ir" padeti.

O seip demo tai gera :) foto irgi miela :)

#5 Tikrai nedemotyvuoja buti dideliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Faina foto ;)
Vai2kas 5650    
kaip fainai.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Is kur foto parovei? Kieta :P
Nuotraukos nėra
pabaisa 5651    
cystas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Tipo demotivuoja but dideliu ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
NESAMONE totali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
cia motyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Cia Motyvacija greiciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
visi raso kai meilumo, tai patvirtino del to kad demo gera ar del meilumo ?? na turbut atsakymas, del meilumo>..
Grįžti į viršų