kur cia demotyvacija? ir beje autoriau tu apsispresk ar bus ar nebus -.-
Kada nors čia gali būti tavo namai... - Bet nebus.
Anonimas
5097
Anonimas
5211
nu ir ka pyst skiltu stiklas ir pyzda butu nuskestu visi kas gyventu
Anonimas
5269
Kiek žinau čia viešbučio apartamentai, tai vienai nakčiai per metus užsidirbtumėt :D
anonimas
5348
nenoreciau, kad kaimynu vaikai isdauztu langus
Anonimas
5390
bentjau kompas yra
Anonimas
5394
Tai aisku, kad nebus, nes man tokiu namu ir nereikia, o jeigu tokius ir tureciau, tai parduociau iskart ir gyvenciau kur kas kuklesnese ir jaukesnese patalpose...
FatalaS
5394
Is kur zinai ,kad nebus?Gal bus ir dar geresni tie mano namai,vila,dvaras.Grazus interieras gal kada nors ir as toki pasistatysiu tik miegot nelabai butu jauku ,kadangi nesijausi 100% saugiai.Ka gali zinot islus stiklas ar ne.
Spartasaurus
5394
#5 plauk į paviršių DUH
Taute
5394
O jei norėčiau gryno oro įkvėpt, ką daryt? ;o
Anonimas
5394
ir dar kaip bus
Spartasaurus
5394
ir dar kaip bus
Anonimas
5394
Kas per nesąmonė?
Anonimas
5394
:D
|

