Kai atšąla širdis - Ima veikti galva

2011.04.27 brun0ti
  • 170
23
meile,protas,mastymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5251    
per ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
Atrodo neblogai dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
keista tai jog tiek galas tiek priekis aplietas gausybe dazu bet numeriai vistiek svarus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
Hm..man tai gaila mašiniuko šiaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
cia vandeniniai dazai, uzpilsi vandens ir kaip mat nieko neliks. :)
DoctorHAX 5520    
bmw visureigiai - šūdas: brangūs, daug ryja, o bekiale nepavažiuoja, taip kad negaila man tos masinos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
AS ta boba pacia dazuos paskandinciau uz tokio grozio suniokojima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
#12 genijau, visi taip stato, paziurek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Na tokiai pramogai reikejo netoli 100 litu isleist ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
;D
Teenagor 5538    
ouch, my BMW QQ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
tiesiog už parkavimasi ant saligatvio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Pofig, pavasarinis tiuningas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
BMW X series yra šventas reikalas. tam, kuris sugadino reik arba papus nupjaut, už šitokią žalą, arba kiaušus. : (
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
nu jei nebutu pataike ant langu tai visai graziai butu izdaze ir nesugadine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Saldom širdis!!!! Mažiau bus "blondiniu" ir durnių !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
IK vaivorykste isipiso
Chloras 5538    
Vistik yra dalykų, už kuriuos neatleidžiama...
Nuotraukos nėra
Shlin 5538    
kaip suprast komentara? Cia norima pasakyti, kad BMW masiniukus reikia niokoti?
simute 5538    
Va už tokį dalyką, aš tam žmogui į ratlankius žarnų vėdarams prikiščiau ir apšikčiau kapotą
Krakmolo_vaikas 5538    
Sugauciau boba ir spardyciau galva ilgai ir laimingai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Ne visai komentara supratau...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Uzmusciau.
Grįžti į viršų