per ziauriai
Kai atšąla širdis - Ima veikti galva
Anonimas
5247
Anonimas
5325
Atrodo neblogai dar :D
Anonimas
5327
keista tai jog tiek galas tiek priekis aplietas gausybe dazu bet numeriai vistiek svarus
Anonimas
5437
Hm..man tai gaila mašiniuko šiaip :D
Anonimas
5452
cia vandeniniai dazai, uzpilsi vandens ir kaip mat nieko neliks. :)
DoctorHAX
5516
bmw visureigiai - šūdas: brangūs, daug ryja, o bekiale nepavažiuoja, taip kad negaila man tos masinos :D
Anonimas
5521
AS ta boba pacia dazuos paskandinciau uz tokio grozio suniokojima
Anonimas
5527
#12 genijau, visi taip stato, paziurek
Anonimas
5534
Na tokiai pramogai reikejo netoli 100 litu isleist ;D
Anonimas
5534
;D
Teenagor
5534
ouch, my BMW QQ
Anonimas
5534
tiesiog už parkavimasi ant saligatvio.
Anonimas
5534
Pofig, pavasarinis tiuningas :D
Anonimas
5534
BMW X series yra šventas reikalas. tam, kuris sugadino reik arba papus nupjaut, už šitokią žalą, arba kiaušus. : (
Anonimas
5534
nu jei nebutu pataike ant langu tai visai graziai butu izdaze ir nesugadine :D
Anonimas
5534
Saldom širdis!!!! Mažiau bus "blondiniu" ir durnių !!!
Anonimas
5534
IK vaivorykste isipiso
Chloras
5534
Vistik yra dalykų, už kuriuos neatleidžiama...
Shlin
5534
kaip suprast komentara? Cia norima pasakyti, kad BMW masiniukus reikia niokoti?
simute
5534
Va už tokį dalyką, aš tam žmogui į ratlankius žarnų vėdarams prikiščiau ir apšikčiau kapotą
Krakmolo_vaikas
5534
Sugauciau boba ir spardyciau galva ilgai ir laimingai...
Anonimas
5534
Ne visai komentara supratau...?
Anonimas
5534
Uzmusciau.
|

