KAI DIDUMAAA!!!!

2010.09.19 noob.saibot
  • 1164
114
komiksas, kurtas, by, noob.saibot







Nuotraukos nėra
Anonimas 4486    
Kodėl čia n18
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
Javtokas vos nezliumbia, nes zino, kad jis niekadda tokios nebuvo pagaves :D PS. Ten kartais ne samas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Kleiza : Omg Delninkaitis: bet tai kaiiiiiiiiiii didummmmaaa Javtokas:Meeeeeeeeeennnnnnnkkkkeeeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#103 Žiauriai pritariu,žiaaauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
KAI DIDUMO !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
nuu , kai didumooo . ;oo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
apgailetina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
xD Luzau xD
Gera cia ta demotyvacija xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
kas galvojat, kad šudas.. jus turbut visa diena demotyvacijoj sėdit ir komentuojat čia nedomotyvacija, nesamonė sakot. Bet taaai kaaaai Didumaaa
noob.saibot 5628    
liudas vasaris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Demotyvuoja negaudyt menkiu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
javtoko zudanti roza ;D uzkaitau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Grina nesamone. Vaikai prisizeje video ta durna kur tipo rykli pagauna ir kuria tokias nesamones.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
tai kai diduma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Nesamone neitema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Nuzude :D
Nuotraukos nėra
arrmiis 5746    
Bullshit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
gili mintis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Nejuokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
meeenke.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
kūrėjui klimakasas kūrybos.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
ir apie ka cia susimastyti verta?
Nuotraukos nėra
Dievulis 5752    
Šūūdas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
booooom
Nuotraukos nėra
Black_coffee 5753    
xxD
AnimeShifter 5753    
Neuzmusamas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
cia geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
Cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
a jus ble isprotejot ?
Nuotraukos nėra
samoskys 5755    
;D nesveikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
noob.saibot sjp esi loxas bet su savo komiksais atsiperki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
Menke ane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#verydemotivational.com/ vo va cia tai geros demotyvacijos, lietuviu sita svetaine tik pigi kopija kur emo ir gotai islieja savo jausmus keldami nesamones, tikros demotyvacijos turi buti juokingos, na cia gal nlb demotyvacija galima izvelgti, bet komiksas juokingas ir tai yra svarbiausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
cirkininkai cia kaip tik yra demotyvacija,paziurekit i uzseni tokie vien ir buna o ne kaip jus cia keliat kazkokes kvailas fotkes su sirdim ir eilerasciais ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Tyliai kam nepatinka pizdinkit naxui cia vienintelis geras puslapis sitame supistame saite
Nuotraukos nėra
whyp3r 5756    
#1 Iš kur foto orginalą gaut, ten kur Kleiza Delnas ir Robke rekia???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
nk gero, bet prajuokino, rimtai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
ko prisikabinejat, komiksas, motyvacija, koks skirtumas, svarbu faina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Javtoko mimika, epic :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
pz;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Total kill :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
ZUdantis sitas ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Kaikurie tiesiog nesupranta kad čia yra Komiksas, ne Demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
pf..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Demo nevykus, bet cia yra legenda ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
sudas cia ne demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#53 :D
(50-100)
Grįžti į viršų