Kai esi blaivas, pasakyti bijai. - Kai pasakai išgėręs, niekas nepatiki.

2010.12.03 demoxxx
  • 176
12
Kai esi blaivas, pasakyti bijai.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
apsiverkit ;)
Nuotraukos nėra
imeffi 5680    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Tiesa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
:D Muskites
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
pyzdynk iš čia krč, sėdi ūbagas ir šūdą mala....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
čia tau tokios reikia pydvalkata tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
gal tau padovanoti 50% nuolaidą galvos operacijai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
tu rašyt išmok katine nedapistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
eik nx gintaryte , blodine. go back to the kitchin and make me asandwich
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#3 omg , ar tu baigsi? nesveikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#2 padla,vėl čia atsipyzdinai?
gretagreat28 5681    
butent :D
Grįžti į viršų