Mes tiesiog kraunamės kaip telefonai.
Kai kurie nėra tinginiai - Jie tiesiog taupo energiją |
Kai kurie nėra tinginiai - Jie tiesiog taupo energiją
Anonimas
1700
Mes tiesiog kraunamės kaip telefonai.
MagicianGirl116
5568
Taip, pvz, pr pc taupau energiją. :D
prodigy
5568
ir kaupiasi energija pilve :D
Anonimas
5569
Arba kai kurie rabar.baras valgo
Anonimas
5570
tai va, kubilius - energijos taupytojas
Anonimas
5570
ir energija nusedo ant ju pilvo preso
Anonimas
5570
:D
|