Kai nėra pinigų - lieka išradingumas

2010.11.23 povilasq
  • 433
21
tiuning,tiuningas,krize,kubilius, davede,sniegas,ziema







Nuotraukos nėra
Anonimas 4651    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
:D
bagyra666 5689    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#8 Gera sovei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#8 gi cia bajeris, o tu cia apie rimtus daykus varai taip piktai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
tox pats escortas kaip pas mane :D bet tiuningas tai super tiesiog xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#13 bandei pavaidinti kieta bet pats nusisnekejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
#12 kox cia cosworthas lope :D cia sierra sena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
cosworthas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Baikit jus cia stumt as visko.. O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
#8 Pilnai pritariu tau.Šudina demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
lediniai ratai tikraja to zodzio prasme :D like :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
nu bl jau pawadinimas kai nera pinigu.. tai kas gi detu tuningini bamperi ant tokios masinos.. gal tam zmogui butent patinka sio modelio auto ir jam nereikia nx jokiu susiktu tuningu. ir iswis eikit nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
kai tiuningas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
Geriausia tai žymė "Kubilius davede" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
senas prikolas jau :D
povilasq 5695    
dabar laukiam sniego su savo kledarais :D
acme 5695    
Nice one :D
gretagreat28 5695    
Kieta mashinyte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
graziai
Grįžti į viršų