Kai nežinai - Tai ir širdies neskauda

2010.11.07 kiki17
  • 238
12
vaikai,sportas,nba



Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
nerodo :((((( bet roza tai kieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Neveltui žalias, kaip kanapė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Sako vaikai faini.Tigi ten AMERIKA.Kultura visiskai skiriasi nuo musu.MAn kiek pripasakojo kas atostogavo tai ten zmones tioesiog pasakiski(nekalbu apie blogus rajonus) Bet ten ir viesulai visokie, o pas mus saugi zeme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Tas žalias kai apsipūtęs :D
IKILLYOU 5676    
cia geras
:D
Nuotraukos nėra
Lukas123321 5682    
Ne viską ką sakė supratau, bet kažkiek supratau. :D Geras video čia; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
bet šakės . Tas vaikų atvirumas :) . Dabar ateitu koks Kaunietis tai vapšie drovėtusi ir gal net bijotu atsakinėt :D
Nuotraukos nėra
ainW 5696    
ble kokie faini naivuoliai :D
Melina 5699    
patiko :D
gretagreat28 5705    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
kai tas blondis. : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
oh.. comeon ;D
Grįžti į viršų