Kai nezinai ko klausyti.. - geriau neklausyk nei vieno..

2010.07.30 Boogey
  • 36
9
Kai nezinai ko klausyti..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
eat more pig
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Cow n' chicken
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#3 jis gal kalba aplamai
Alina 5806    
as irgi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
valgysiu abu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#3 thanks Captain Obvious.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#2 čia šiaip karvė.
o karvės mėsa = jautiena.
Spameris 5807    
Man tai kiaulienos šašlykai skanesni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Man patinka vištiena.. Ypač šašlykai :D
Grįžti į viršų