#8 Rimti vyrai išsiaiškina be konfliktų, šaudosi tik visokie degradai ir suvaikėję nesubrendėliai.
Kai pritrūksta argumentų - O ginčas turi tęstis
Anonimas
4971
Vodka_ID
5125
Sutaipai nervu bent.
Anonimas
5171
Hou tu esi teisus musasi tik atsilikeliai ir kaimieciai o rimti wyrai saudosi ;-)
Anonimas
5352
gaila bet dabar uzvanojus kokiam oziui per dantis(nors net ne pats pradedi) tenka apmoketi didelias dantu gydymo paslaugas, jei dar ne daugiau..
Anonimas
5436
Atsilikėliai tik mušasi.
Anonimas
5437
Visokių skystakiaušių argumentai, kad mušasi tik proto neturintis. Kartais reik už save pastovėt ir užvanot gerų visokiem atmarzkam per dantis.
gitaristas
5437
#2 be to marozai kieti tik kai būna ne vieni, po vieną jie tik pikti maži šunyčiai, lojantys, kad juos kas nors išgirstų
gitaristas
5437
#2 o marozu šutves reikia šaudyt vietoj, kad kieti per daug nesijaustų
sasafeda
5437
#1, jo, o kai 3 marozai pradeda per daug sau leisti? :D
gitaristas
5437
galėtų muštynes įteisint, nes kai visokie snargliai per daug sau leidžia, tavo rankios lieka surištos arba kaip bailys turi rašyt visokius pareiškimus...
|

