čia pagal dabartine situaciją (mano) tai ,kad aplink visi nepasikeitė,o išvažiavo į užsienį
Kai sakai,kad visi aplinkui pasikeitė - Pagalvok,o gal vis dėlto pasikeitei tu?
Anonimas
5733
Anonimas
5735
per ta laika nei as nepasikeiciau nei demo gal pasikeiciau tik tiek kad norisi siusti visus toli kurie deda ta pati po simta kartu...
Anonimas
5735
as visada sakau,kad as pasikeiciau, o visi tebeliko tais paciais loxais,kokiais ir buvo.. tai ,kad cia fail ,nes kiekvienas masto savaip.
LabaiKietas
5736
kaip eilini karta sumaisyti tinklapiai demotiacija.lt su mintys.lt
Anonimas
5736
jap. pasikeite visi
Anonimas
5736
jap. pasikeite visi
Anonimas
5736
nope. visi pasikeite
povilasq
5736
dejavu... nu arba sita demo jau buvo
Flomasteris
5736
sutinku.bet manau dauguma yra kaip ir "įpratę" kaltinti ar suversti viską ant kitų . šiuo atvėju, manyt ir sakyt , jog paskeitė visi , o ne aš .
Pykciurna
5736
true.
|

